VIHTIPARK-Toimikunta 2018


Puheenjohtaja, kausipaikka vastaava

SFC 86748 Stig Mika
Pukinkuja 2 A 7, 00780 Helsinki
p. 040 766 2089
mika.stig@finnfrost.fi

Varapuheenjohtaja, kalustovastaava
SFC 82119 Punnonen Timo
p. 0400 453 169
tj.punnonen@elisanet.fi

Sihteeri, kassavastaava I
SFC 77129 Miettinen Sirkka
Tanssijantie 2 F 28, 01390 Vantaa
p. 040 524 1416
miettinen.sirkka@outlook.com

Varasihteeri, kassavastaava II,
ensiapuvastaava
SFC 151140-1 Sorjolahti Susanna
p. 050 585 5542
susanna.sorjolahti@hotmail.fi

Isäntälistanhoitaja

SFC 133742 Joukainen Katja
p. 046 957 3214
katja.joukainen@gmail.com

Turvallisuuspäällikkö

SFC 69844 Lehto Ari
p.050 370 6424
ari.l@elisanet.fi

Varaturvallisuuspäällikkö

SFC 52907 Mäenpää Lauri
p. 0400 489 702
lauri.maenpaa@yle.fi

Kalustovastaava

SFC 26747-0 Sassi Jukka
p. 0400 702 871
sassi.jukka@ gmail.com

MUUT TOIMIKUNNAN ULKOPUOLISET TÄRKEÄT YHTEYSTIEDOT


Huoltovastaava

Mäkelä Kauko
p. 0400 200 534

Tiedottaja, huvitoimikunnan

koollekutsuja/vetäjä

Punnonen Katri
p. 044 556 0103
katri.punnonen@elisanet.fi

Nuorisotoimikunnan/junnutiimin

koollekutsuja/vetäjä

Laine Sinikka

p. 050 568 0689
Siikkalaine@gmail.com

Varaensiapuvastaava

Keski-Rekilä Mirka

mirkakr@gmail.com